Sėkmingos Google Reklamos Sistema

Ką aš darau kitaip, kurdamas ir optimizuodamas kampanijas didžiausioms pasaulio įmonėms, kurių biudžetai siekia 13mln. eurų.
Naujausia informacija su praktiniais patarimais. 
  • Kaip teisingai kurti Paieškos kampanijas
  • Vaizdinio tinklo kampanijų subtilybės
  • Efektyvios Youtube Kampanijos

 19€

Elektroninė knyga PDF formatu.

Sužinokite kaip kurti ir administruoti kampanijas ir daugiau niekada nemokėkite agentūroms.

100% Pinigų grąžinimo garantija

Jei, dėl bet kurios priežasties Jums knyga nepatiks ar joje esanti informacija Jums bus žinoma, parašykite man 30 dienų bėgyje ir aš grąžinsiu visus jūsų sumokėtus pinigus.

Ką rasite knygoje?

Paieškos kampanijos

Kaip kurti tokias kampanijas, kurios ne tik efektyvios pirmosiomis savaitėmis, bet ir lengvai auginamos ir optimizuojamos. Dar ir dabar dažnai matau paskyras, kurios paremtos prasta struktūra ir dėl to stipriai kenčia kampanijos rezultatai. 

Sužinokite kaip nepadaryti brangių klaidų.

Vaizdinės reklamos tinklo kampanijas

Nors vaizdinė reklama nėra tokia populiari, tačiau su ja irgi galima pasiekti rezultatus. Svarbu žinoti kaip taisyklingai jas sukurti ir kokios egzistuoja taikymo galimybės. Tokia reklama yra taip pat pakartotinės rinkodaros pagrindas, o pastaroji dažnai pasižymi gerais rezultatais.

YouTube Reklamos kampanijas

Kaip antras pagal dydį paieškos tinklas YouTube suteikia tikrai dideles galimybes atsidurti prieš tūkstančius potencialių klientų. Svarbu žinoti kaip teisingai sukurti kampaniją ir akį traukiantį video klipą. Apie viską išsamiai ir suprantamai knygoje.

Čia turėtų būti liaupsės apie knygą. Bet bus tik pragmatiškas patvirtinimas, jog Rokas Golcas ne kartą dirbo su mano įmonių biudžetais ir visais atvejais jo įžvalgos, strateginiai veiksmai ir taktikos padėjo pasiekti užsibrėžtus tikslus. Būtent šį know how Rokas ir perteikia knygoje. Sėkmės augime!


Rokas Medonis

CEO, CarVertical

Efektyvios Adwords kampanijos - tai ne tik algoritmai. Rokas pasižymi giliu žmogaus elgsenos, rinkodaros, tarptautinių rinkų suvokimu. Platus Roko požiūris ir tikslus techninių detalių išpildymas suteikė mūsų įmonei apskaičiuotą strateginę kryptį ir pranašumą.


Monika Dinsmone

CEO, Monicare.com

Knygos turinys

(paspauskite paveikslėlį, norėdami padidinti vaizdą)

Apie autorių

Su internetine reklama dirbu jau daugiau nei 10 metų. Per tą laiką teko dirbti visuose kontinentuose, kuriant reklamas daugybei šalių, įvairiomis kalbomis. Per visą šį laiką gavau nemažai patirties, kurią sudėjau į savo pirmas dvi knygas. O dabar, naujausią patirtį sudėjau ir į trečią knygą. 


Esu dirbęs ir su mažais biudžetais (300€/mėn.), ir su dideliais (500 tūkst./mėn) ir tai rašau nenorėdamas pasigirti, o tiesiog pasakyti, kad efektyviai reklamai nebūtini dideli biudžetai. O tai ką rasite knygoje irgi tinka visoms įmonėms ir bet kokiems biudžetams.


D.U.K

Ar galima gauti sąskaitą-faktūrą?

Taip, atlikę mokėjimą per Payserą, parašykite man el.laišką su rekvizitais ir aš atsiųsiu sąskaitą. Jei sąskaitos reikia prieš pirkimą, procedūra tokia pati.

 

Ar knyga yra spausdinta?

Taip. Dabar yra atspausdinta 500 kopijų. Jas pardavus knyga bus prieinama el.formate, spausdintos daugiau nebus. Priežastis paprasta, tai nėra pigu ir be to sunku atnaujinti informaciją.

 

Kas nutiks išpardavus spausdintą versiją?

Bus prieinama tik elektroninė versija PDF formatu. Kaina irgi pakils iki 19€.

Kam labiau skirta ši knyga?

Daugiausia naudos gaus tik pradedantys arba neseniai pradėję dirbti su Google Reklama. Sunku atskirti kas yra pažengęs, ir kas ne. Ne metai parodo žinias. Jei dirbote su didesniais nei 5000€ per mėnesį biudžetais tiek Lietuvoje, tiek užsienyje bent 3-4 metus, tada gal labai daug naujo nesužinosite. Kitu atveju rekomenduoju knygą įsigyti.

 

© Rokas Golcas. Visos teisės saugomos.