Viskas už vieną kainą - nuo 5.75€/mėn

Visi mokymai, knygos ir naujausi straipsniai.

Atsisakyti galite bet kada.

30 DIENŲ
GARANTIJA

100% Pinigų grąžinimo garantija

Jei dėl, bet kokios priežasties jums nepatiks mano turinys, aš jums gražinsiu visus pinigus. Nieko papildomai daryti nereikės, tik man parašyti laišką ir viskas. 

Ką gaunate kiekvieną mėnesį?

Naujausi Google Reklamos mokymai

Jau dabar yra sukurti naujausi Google Reklamos ir Youtube mokymai. Jūs iš karto gaunate prieigą ir galimybę matyti visas pamokas. Mokymai buvo baigti šių metų pradžioje, tad visa informacija yra nauja. 

Laikui bėgant visos pamokos bus atnaujinamos.

Naujausi Google Analytics 4 (+Universal) mokymai 

Šiuo metu kuriami naujausi Google Analytics 4 mokymai ir jūs pirmieji gaunate naujausią pamoką. Mes kartu su jumis mokysimės kaip naudotis naujausiu Google produktu ir kaip gauti iš jo naudos. Jus pasieks tik naujausia informacija ir praktiniai pavyzdžiai. 

Universal Analytics (dabartiniai) vis dar plačiai naudojama ir dar kurį laiką niekur nedings, tad mano paskutiniai mokymai prieinami ir Jums.

Visos mano knygos

 Tiek naujausia mano knyga apie Google Reklamos sistemą, tiek ir seniau parašyta knyga apie Google Analytics jums prienama nemokamai. Galite parsisiųsti ir skaityti kada tik patogu.


Ir naujausi straipsniai

Nuo rugsėjo visi straipsniai prieinami tik mano prenumeratoriams. Straipsnių tik daugės ir aš pasistengsiu, kad tokios medžiagos niekur kitur negausite. Vienas iš pavyzdžių, mano paskutinis straipsnis apie lauko reklamos įtaką skaitmeiniam produktui

Keletas atsiliepimų apie knygą


Kas aš?

Su internetine reklama dirbu jau daugiau nei 10 metų. Per tą laiką teko dirbti visuose kontinentuose, kuriant reklamas daugybei šalių, įvairiomis kalbomis. Per visą šį laiką gavau nemažai patirties, kurią sudėjau į savo pirmas dvi knygas. O dabar, naujausią patirtį sudėjau ir į trečią knygą. 


Esu dirbęs ir su mažais biudžetais (300€/mėn.), ir su dideliais (500 tūkst./mėn) ir tai rašau nenorėdamas pasigirti, o tiesiog pasakyti, kad efektyviai reklamai nebūtini dideli biudžetai. O tai ką rasite tiek mano knygoje, tiek mokymuose irgi tinka visoms įmonėms ir bet kokiems biudžetams.

Viena žema kaina

Daugiau nereikės galvoti, kuriuos mokymus pirkti ir ar informacija jose yra naujausia. Visi mokymai bus periodiškai atnaujinami ir papildomi naujausia informacija.

Mėnesinė
 

Patogu tiems, kas nori išbandyti ir dar nežino ar jiems patiks turinys.

 

9€

 

/mėn.

 
  • Visi naujausi straipsniai
  • Naujausi Google Reklamos mokymai
  • Universal Analytics mokymai
  • Google Analytics 4 mokymai
  • 2 knygos
  • Privati Facebook grupė
Verslui
 

Subalansuota smulkiam verslui su privačia mano konsultacija kas mėnesį.

499€

 

/metams

 
  • Viskas kas metinėje narystėje
  • Asmeninis mano el.paštas klausimams
  • 30min/mėnesį privati konsultacija

© 2021 Rokas Golcas