Pokalbis su Dainiumi Žebrausku

Dainius Zebrauskas

Pradėti kažką nuo nulio yra visada sunku. O tuo labiau ryžtis pasinerti į savo asmeninę veiklą ar pradėti verslą. Dažnai pagalvodavau, iš kur kai kurie žmonės turi tiek motyvacijos, tiek užsispyrimo ar jėgų? Ar jie žino, ko nežinau aš ar kiti? O gal jiems tiesiog sekasi?
 
Motyaciniai dalykai mane labai domina, kartais perskaitau vieną kitą knygą, pasižiūriu video ar paklausau kalbų. Iš jų nemažai dalykų esu pritaikęs sau. Vieni prigijo, kiti nelabai. Tačiau pastebėjau vieną dalyką – vienos teisingos sėkmės formulės nėra. Kiekvienas atrado savąjį sėkmės kelią.

 
Vieną dieną bendraujant su klientais šovė įdėja – pakalbinti įvairius žmones ir paklausti, kaip gi jie pasiekė tai ką turi dabar. Kaip planavosi darbus? O gal nesiplanavo? Ar nuo mažens žinojo, kad darys tai ką daro dabar? Kokius sunkumus patyrė ir t.t.
 
Nežinau kas gausis iš šių video, bet gal kažkam padės žengti tą pirmąjį žingsnį. O gal kažkam atvers akis ir jis supras, kad tokia veikla ne jam ir jis mieliau dirbs kažkam kitam.
 
Kadangi viską dariau pats tai prašau labai nesmerkti. Pirmi blynai dažnai būna prisvilę arba neiškepę:) Jei kažkas gali padėti su filmavimu ar montavimu, visada prašom.
 
Galiu pažadėti tik vieną – jei tikrai žiūrėsite video ir jie bus jums naudingi, tai pasirūpinsiu, kad jie būtų nepriekaištingi.

 

Pirmas pokalbis su ANT Dance House šokių studijos savininku ir vadovu Dainiumi Žebrausku. Žmogus nemažai matęs, išbandęs ne vieną profesiją, o dabar vaikus moko gatvės šokių meno savo studijoje.
 

 
 
[grwebform url=”http://app.getresponse.com/view_webform.js?wid=6986604&u=8xhr” css=”on”/]