Naujausi Google Reklamos Mokymai Internetu

Išmokite patys sukurti reklamos kampanijas ir jas optimizuoti. Pamirškite agentūras.

 • Viskas ką turite žinote apie Google paieškos kampanijas. Nuo kūrimo iki optimizavimo.
 • Sužinokite kaip sukurti vaizdinės reklamos kampanijas ir nemokamus banerius. Pasiekite dar didesnę auditoriją.
 • Naujiena. Youtube kampanijos. Kaip kurti ir kaip optimizuoti?
 • Išmokite kurti pakartotinės rinkodaros kampanijas (remarketingas) ir susigražinkite potencialius pirkėjus.

Ar žinote kokia pagrindinė priežastis, lemianti prastus Google reklamos rezultatus?

Pagrindų nežinojimas. Taip, tik tiek. Nes Google paieškos pagrindai nepasikeitė iki šiol. Jau daugiau, nei 20 metų.

Deja, vis dar dažnai matau megėjiškai sukurtas paskyras.

Ar jūs bandėte reklamuotis ir rezultatai jus nuvylė? Jūs gavote paspaudimus, bet daugiau nieko? Biudžetas greitai baigdavosi be didesnių rezultatų?

Šios problemos man labai pažįstamos ir dažnai tenka girdėti įmonių nusiskundimus.


Visos naujovės ir funkcijos, esančios paskyroje, tai tk nedidelė dalis Google Reklamos. Nors jos ir naudingos, bet vien tik su jomis neišsiversite.

Dalykai, kuriuos dėstau šiuose mokymuose yra pagrindas, kuris man padėjo dirbti su didžiausiomis įmonėmis pasaulyje ir vien tik šiemet išleisti daugiau nei 3 milijonus eurų Google Reklamos paskyrose.

Nesvarbu ar jūsų biudžetas 100€ per mėnesį arba 10 000€. Viskas prasideda nuo pirmos kampanijos. Tvirti pagrindai leis jums greičiau tobulėti ir su praktika greičiau įsisavinsite medžiagą.

Kam tinka šie mokymai?

Esate įmonės darbuotojas(-a)

Jei jūsų darbas įmonėje susijęs su Google reklama, arba jūs ją planuojate, bet nenorite samdyti agentūros, tai mokymai kaip tik Jums. Ir nesvarbu ar ketinate skirti visą savo laiką ar tik dalį jo, jūs įgausite pakankamai žinių, kad sukurtumėte ir prižiūrėtumėte Google reklamos kampanijas.


Reklamos agentūra

Jūs teikiate Google reklamos paslaugas ir norite apmokyti naujus darbuotojus. Puiku. Jūs sutaupysite nemažai laiko ir gausite visą sistemizuotą informaciją. Per kelias savaites darbuotojai jau galės bandyti kurti kampanijas ir įgauti praktinių žinių.


Tiesiog norite tobulėti (keisti veiklos pobūdį)

Žinote, ko niekas iš jūsų neatims - žinių. Nesvarbu ar krizė ar ne, jūs visada galėsite pasikliauti savo žiniomis ir padidinti pajamas. Žinios geriausia investicija, garantuojanti 100% grąžą. Tad jei galvojate išbandyti save šioje srityje, esu 99.99% įsitikinęs, kad po mano mokymų galėsite nesunkiai gauti darbą reklamos agentūroje.

30+ išsamios video pamokos

Mokykitės tokiu greičiu, kuris priimtinas jums. Video yra pakankamai išsamūs, geros kokybės, tad gausite visą reikiamą informaciją su pavyzdžiais.

Mokytis galite iš bet kur

Viskas prieinama internetu, niekur važiuoti ar eiti nereikia. Tad galėsite mokytis tiek iš darbo, tiek ir iš namų. Viskas padaryta tik jūsų patogumui.

Nesvarbu, kuriuo paros laiku mėgstate mokytis, video yra prieinami visada, net ir ištisus metus po mokymų. Tad visada galėsite grįžti ir pasižiūrėti nesuprantamą vietą.

Privati Facebook grupė

Jūs būsite pakviesti prisijungti prie privačios Facebook grupės, kurioje aš atsakysiu į visus klausimus. Be to, grupėje kartu su jumis bus ir kiti, kurie eina tuo pačių keliu. Tad vieni kitiems padėsime ir drauge išspręsime visas problemas.

Apie mane

Su internetine reklama dirbu jau daugiau nei 10 metų. Per tą laiką teko dirbti visuose kontinentuose, kuriant reklamas daugybei šalių, įvairiomis kalbomis. Per visą šį laiką gavau nemažai patirties, kurią sudėjau į savo pirmas dvi knygas. Ir neseniai pristačiau trečią - "Sėkmingos Google Reklamos Sistema". 

Esu dirbęs ir su mažais biudžetais (300€/mėn.), ir su dideliais (500 tūkst./mėn) ir tai rašau nenorėdamas pasigirti, o tiesiog pasakyti, kad efektyviai reklamai nebūtini dideli biudžetai. O tai ką rasite mokymuose irgi tinka visoms įmonėms ir bet kokiems biudžetams. Esu praktikas ir nemėgstu pilstyti iš tuščio į kiaurą. Viską stengiuosi pateikti paprastai ir suprantamai. Mano tikslas išmokyti jūs tvarkytis su reklama patiems. Ir aš esu užtikrintas 100%, kad šie mokymai tą gali.

Keletas atsiliepimų

Rokas Golcas ne kartą dirbo su mano įmonių biudžetais ir visais atvejais jo įžvalgos, strateginiai veiksmai ir taktikos padėjo pasiekti užsibrėžtus tikslus. 

Rokas Medonis

CEO, CarVertical.com

Džiaugiuosi sprendimu sudalyvauti šiuose AdWords mokymuose. Pirmiausia, tai sutaupytas laikas, nes informacija pateikta koncentruotai, aiškiai pateikta esmė. Antras svarbus dalykas – lektorius. Rokas kalba greitai, glaustai, pateikia daug pavyzdžių. Be to, jo puikus humoro jausmas palaiko gerą atmosferą. Dovanota knyga – tikras lobis man, nes ji bus pagalbininkas dirbant su AdWords.

Daiva Zgrabskė

Founder, MyFeltBoots.com

Efektyvios Adwords kampanijos - tai ne tik algoritmai. Rokas pasižymi giliu žmogaus elgsenos, rinkodaros, tarptautinių rinkų suvokimu. Platus Roko požiūris ir tikslus techninių detalių išpildymas suteikė mūsų įmonei apskaičiuotą strateginę kryptį ir pranašumą.

Monika Dinsmonė

CEO, Monicare.com

Ką sužinosite mokymu metu?

1

Google reklamos ekosistema ir paieškos psichologija

Kas įeina į Google Reklamos paskyrą? Nuo ko pradėti? Kas yra efektyviau vaizdinė reklama ar paieškos? Kaip ir kodėl žmonės ieško, ir kaip ši informacija jums gali padėti sukurti dar efektyvesnias kampanijas.

2

Paieškos reklamos kampanijos

Viskas ką turite žinote apie Paieškos kampanijas. Kaip sukurti gerą struktūrą, kaip atsirinkti raktinius žodžius, kokios yra atitiktys ir kaip jas naudoti. Piramidės metodas jums padės labai lengvai susigaudyti nuo kokių raktinių žodžių pradėti. O struktūra padės suprasti kaip teisingai sukurti kampanijas, kad visada pasiektumėte savo rezultatus.

3

Konversijos

Kas yra konversijos ir kam jos reikalingos? Kaip jas sukurti savo paskyroje? O svarbaiusia, kaip jas naudoti ne tik vertinant kampanijos efektyvumą, bet ir jas optimizuojant. Konversijos yra vienas svarbiausių dalykų, be kurių Google Reklamos paskyra galima sakyti niekada nebus efektyvi.

3

Kampanijų Optimizavimas

Aptarsime ką daryti toliau. Pradėti nėra lengva, bet ką daryti tada kai jau sulaukėte pirmų rezultatų? Nuo ko pradėti? Kur žiūrėti? Ką optimizuoti? Viskas detaliai paaiškinta šiame skyriuje. Jums nereikės spėlioti, kokius veiksmus reikia atlikti.

3

Pažengęs Kampanijų Optimizavimas

Nors sunku pasakyti kas yra pažengęs kampanijų optimizavimas, bet čia aptarsime dar detaliau, kaip optimizuojamos didesnės kampanijos. Ne visiems tai aktualu, bet kas ruošiasi rimtesnei kampanijai šis skyrius bus tikrai labai naudingas.

3

Vaizdinės Reklamos Tinklas

Kaip sukurti banerius per Google sistemą? Kaip tinkamai paleisti kampaniją ir ką jokiais būdai negalima daryti. Šios kampanijos tipas gali būti labai brangus ir neefektyvus, bet jei žinot ką darot, tai gali būti tas slaptas ingridientas jūsų verslo sėkmei.

3

Pakartotinė Rinkodara (remarketingas)

Galiu drąsiai teigti kad remarketingas yra neatsiejama marketingo kamoanijų dalis. Nesvarbu kokia būtų reklamo platforma, remarketingas yra praktiškai būtinas. Jūs sužinosite kaip paleisti remarketingo kampanijas per Google paskyrą. Kaip sukurti auditorijas ir kokių kampanijų reiktų vengti.

3

Youtube Kampanijos

Tai didžiausia naujiena šiose mokymuose. Viskas ką turite žinoti, norint paleisti savo Youtube reklamos kamanijas. Kaip sukurti tinkamus video? Į ką atkreipti dėmesį ir kaip optimizuoti šias kamopanijas. 

Pinigų Grąžinimo
garantija
100% pinigų gražinimas

Jei dėl bet kokios priežasties liksite nepatenkinti mokymais ar suprasite, kad neturite pakankamai laiko viską išmokti, aš jums grąžinsiu visus sumokėtus pinigus.  Tik nelaukite ilgai, nusipirkę mokymus pažiūrėkite bent kelias pamokas savaitės bėgyje, kad įsitikintumėte jog mokymai jums.

savarankiški

Mėgstantiems viską mokytis savarankiškai

97

 • Mokymai vyksta savarankiškai
 • Prieiga išlieka 12 mėnesių

populiarūs

Privatūs

Rimtai žiūrintiems į Google Reklamą

699

 • Kiekvieną savaitę 1h trukmės pokalbis
 • Trukmė 4 savaitės
 • Prieiga išlieka neribotą laiką
 • NEMOKAMI medžiagos atnaujinimai
 • Tikrinami ir aptariami namų darbai
 • Asmeninė rekomendacija po sėkmingo baigimo

D.U.K.

Ar mokymai vyksta tik internetu?

Taip, yra paruošta nemažai video pamokų. Turinys, bei įgautos žinios niekuo nesiskiria, nuo tų kurias gautumėte gyvo seminaro metu. Be to, jūs visada turėsite prieigą prie medžiagos.

Ką daryti jei mokymų metu iškils klausimų?

Jūs gausite kvietimą prisijungti prie uždaros Facebook grupės, kur tiek aš, tiek kiti nariai padės jums rasti visus atsakymus. 

O jeigu man mokymai nepatiks?

Jeigu kelių dienų bėgyje suprasite, kad mokymai ne jums, ar jie nepatinka, neaiškūs, ar jūs tiesiog viską žinote - gražinsiu visus pinigus. Tik nelaukite ilgai, nusipirkę mokymus pažiūrėkite bent kelias pamokas savaitės bėgyje, kad įsitikintumėte jog mokymai jums.

Ar galima gauti sąskaitą-faktūrą?

Taip. Padarę įmoką tiesiog parašykite el.paštu rokas@golcas.lt, nurodykite rekvizitus ir aš jums atsiųsiu sąskaitą. Jeigu sąskaitos reikia prieš apmokėjimą, procedūra tokia pati. Nesu PVM mokėtojas.

Kaip panaudoti 45€ kuponą?

Šie kuponai galioja tik naujai paskyrai ir jeigu nuo jos sukūrimo nepraėjo daugiau nei 14 dienų. Google automatiškai jums prideda šią dovaną, kai tik pasiekiate tam tikras išlaidas. Jūs turite pirma išleisti 15€ ir tik tada gausite dovaną. Tad rekomenduočiau kurti paskyrą, kai jau būsite tikri, jog neužilgo paleisite kampanijas.