Google Analytics Mokymai Internetu

Ar žinote, kaip atskirti pirkėjus nuo lankytojų svetainėje ir išmatuoti abiejų naudą? Mano studentai žino.

 • Sužinokite, kas yra jūsų lankytojai

Jūs negalite tobulinti svetainės, jei nežinote kokie vartotojai joje lankosi. Laikas atsakyti į visus klausimus.

 • Tinkamai matuokite savo svetainę

Padidinkite savo reklamos investijų grąžą analizuodami teisingus duomenis. Optimizuokite svetainę tiems, kurie nori iš jūsų pirkti.

 • Padidinkite svetainės pelningumą

Supraskite kas ir kada daugiausiai perka, kas labiausiai linkęs konvertuotis ir panaudokite tą informaciją pajamų didinimui.

22 išsamios video pamokos

Mokykitės tokiu greičiu, kuris priimtinas jums. Video yra pakankamai išsamūs, geros kokybės, tad gausite visą reikiamą informaciją su pavyzdžiais.

Prienama 24h per parą

Nesvarbu, kuriuo paros laiku mėgstate mokytis, video yra prieinami visada, net ir ištisus metus po mokymų. Tad visada galėsite grįžti ir pasižiūrėti nesuprantamą vietą.

Mokytis galite iš bet kur

Viskas prieinama internetu, niekur važiuoti ar eiti nereikia. Tad galėsite mokinti ar iš darbo, ar iš namų. Viskas padaryta tik jūsų patogumui.

Lektoriaus pagalba

Tiek kursų metu, tiek po jų man galima užduoti klausimus į kuriuos mielai atsakysiu. Svarbiausia, kad jūsų gautumėte visą reikiamą informaciją.

Kodėl jūs išnaudojate tik 20-30% Google Analytics pajėgumų?

Viena iš problemų, tai informacijos perteklius ir kartais ši informacija nėra pateikiama labai aiškiai. Trūksto sistemizuoto informacijos pateikimo, kurią gali "suvirškinti" įvairių profesijų žmonės.

Tie, kurie sugeba išnaudoti visas galimybes, sugeba optimizuoti savo svetainę, kad grąža skaičiuojama kartais, o ne procentais. Pasitikrinkite ar jūs galėtumėt atsakyti į šiuos klausimus?

 • Ar žinote, kurie jūsų reklamos kanalai efektyviaus? Ar matote konversijas iš kiekvieno?
 • Ką daro likę jūsų lankytojai, kurie nieko nepirko svetainėje?
 • Ar žinote, kokio tipo lankytojai labiausiai linkę tapti klientais?
 • Ar segmentuojate duomenis ar tiesiog žiūrite bendras ataskaitas?
 • Ar žinote kas yra mikro ir makro konversijos ir kokią jų nauda jūsų svetainei?

Jei nežinote atsakymo į kokį nors klausimą, didelė tikimybė, kad jūs irgi neišnaudojate visų Analytics galimybių. Turite savęs paklausti, "koks būtų svetainės pelningumas, jei jūs išmanytumėte žymiai daugiau?"

Ką sužinosite mokymu metu?

Analytics paskyra ir metrikos

Jei neteisingai susikonfigūravote paskyrą ar nežinoti nustatymų reikšmės, jūs analizuosite svetainę remiantis blogais duomenimis. Kas veda prie klaidingų sprendimų ir nuostolių. Sužinokite didžiausias klaidas, kurias daro dauguma Analytic naudotojų.

Standartinių ataskaitų apžvalga ir pritaikymas. 

Sužinokite, kaip panaudoti standartines ataskaitas ir surasti akivaizdžias klaidas jūsų svetainėje, kurios neleidžia vartotojams tapti jūsų klientais. Išmokite sužinoti kas yra jūsų lankytojai ir iš kur jie ateina.

Mikro ir makro konversijos

Ne visi lankytojai taps jūsų klientais. Bet ar žinotę kokią vertę atneša kiti? Tik maža dalis svetainių matuoja visus galimus naudingos vartotojo veiksmus ir jų marketingas atneša žymiai geresnius rezultatus.

Įžvalgos generuojančios rezultatus

Kaip iš visų duomenų išgauti naudingas įžvalgas, kurios jums padės dar labiau padidinti svetainės pelningumą. Sužinosite kaip naudojant segmentus ir tinkintas ataskaitas rasti paslėptus perliukus, suprasti savo lankytojus, atsikratyti neveikiančių kanalų, bei sutaupyti marketingo lėšas ir padidinti investicijų grąžą.

Ką apie mokymus sako dalyviai?

Noriu padėkoti Rokui už puikų seminarą ir gautas žinias. Šioje srityje buvau visai “žalia”, todėl pirminis tikslas buvo sužinoti kas tai yra ir kaip veikia. Genialumas slypi paprastume:) Informacija kaip pradininkams išdėstyta suprantamai, man patiko daromos analizės, tai leido geriau suprasti šios srities subtilybes. Informacija pateikiama paprastai ir nuoširdžiai. Ačiū už knygą, kuri tikiuosi leis toliau tobulėti šioje srityje.

Agnė 
www.RadijasKelyje.lt

Seminaras pateisino visus lūkesčius: gavau teorijos su pateiktais pavyzdžiais, praktinių užduočių, seminaro vedėjas sunkiai suprantamą dalyką pateikė aiškiai, įdomiai ir suprantamai. Seminaras vyko mažoje grupėje, todėl buvo tinkamai įvertintos mano žinios, ar tikrai teisingai suprantu pagrindinius principus, ar teisingai juos taikau praktikoje.

Indrė 
www.SOS-Vaikunamai.lt

Kam šie mokymai padės labiausiai?

Esate atsakingas už svetainės efektyvumą

Jūsų darbas stebėti svetainės rodiklius ir iš jų išgauti naudingą informaciją, kuria galėtumėte panaudoti svetainės tobulinimui. Jūsų rezultatai tiesiogiai priklauso nuo duomenų kokybės, jų tikslumo ir prieinamumo. Blogais duomenimis paremti veiksmai, atneš blogus rezultatus. Jūs turite žinote kaip patikrinti svetainės efektyvumą, pagrindinius rodiklius, susikurti reikiamas ataskaitas. Jūs norite matyti "visą paveikslą" negaišdami tam per daug laiko, nes laukia ir kiti darbai.

Reklamos agentūra

Jūs teikiate reklamos paslaugas įmonėms, tad turite puikiai susigaudyti reklaminių kampanijų analizėje. Jūs turite suprasti visas pagrindines ataskaitas ir metrikas. Turite sugebėti paaiškinti klientui ką jos reiškia ar kokie kampanijų rezultatai yra prasti arba geri. Be to, visada galite pasiūlyti klientai papildomas svetainės analizės paslaugas, jei jūsų darbuotojai puikiai išmanys šią sritį.

Svetainių kūrimo įmonė

Suprasti kliento poreikius yra labai svarbu, bet jei jūs juos dar ir nuspėsite ir nueisite tą papildomą kilometrą, jus klientai vertins žymiai labiau. Dažniausiai svetainę užsakanti žmogus tikėsis ir Google Analytics, tad jūs turėsite pasirūpinti teisingu įdiegimu ir paskyros perdavimu. Nedarykite čia labai dažnai pasitaikančios klaidos, kurią daro 9 iš 10 agentūrų. 

Tiesiog norite tobulėti

Žinios yra galingas įrankis ir investicijos į savo žinias visada jums atneš didžiausią grąžą. Jei manote, kad Analytics žinios pravers dabartiniame ar kitame darbe, tai mokymai yra gera investiciją į jūsų karjerą. Video visada bus jums po ranka ir jums nereikės bijoti, kad prarasite galimybę dar kartą pasižiūrėti peržvelgti tai, ką pamiršote.

Apie mokymų autorių

   

Sveiki, aš Rokas Golcas. Jau beveik 10 metų dirbu web industrijoje. Esu parašęs knygą apie AdWords, sukūręs AdWords mokymus internetu. Dažnai esu pranešėjas tokiose konferencijose kaip Login ir Ekomercija. Vedu uždarus Google Analytics mokymus įmonėms, konsultuoju įvairius startuolius. Dirbu su įmonėmis Lietuvoje ir Užsienyje, kurių metinės apyvartos viršija 50mln eurų.

Knygos populiarumas lėmė ir šių mokymų atsiradimą. Knygoje galima daug ką išdėstyti, bet visada geriau atsimenama, kai dirba ir klausiamoj, ir regimoji atmintis. 

Šiuose mokymuose stengiausi dėstyti ne tik teoriją, bet ir praktiškai pademonstruoti visas ataskaitas, paaiškinti ką jos reiškia ir kaip jas pritaikyti realybėje.

Golcas.lt google partners
   
google analytics qualified individual
   
google adwords qualified individual
   
internetinio marketingo sertifikuotas profesionalas

   

Jūs svetainė ir Google Analytics: sėkmingo gyvenimo paslaptys

DOVANA

Kartu su mokymais

AdWords reklama sekmingos pradzios gidas

AdWords Reklama: sėkmingos pradžios gidas

   

Standartiniai

 • Mokymai vyksta savarankiškai
 • Prieiga išlieka 12 mėnesių
 • Dovana: Analytics bei AdWords knygos
 • 2h lektoriaus konsultacija
 • Atsakymai į iškilusius klausimus mokymu metu

Mokėjimai atliekami per Paysera

VIP

 • Mokymai vyksta savarankiškai
 • Prieiga išlieka neribotą laiką
 • Dovana: AdWords ir Analytics knygos
 • 2h lektoriaus konsultacija
 • Atsakymai į klausimus mokymu metu

Mokėjimai atliekami per Paysera

DUK

1. Ar mokymai vyksta tik internetu?

Taip, yra paruošta nemažai video, ir turinys, bei įgautos žinios niekuo nesiskiria, nuo tų kurias gautumėte gyvo seminaro metu. Be to, jūs visada turėsite prieigą prie medžiagos.

2. Ką daryti jei mokymų metu iškils klausimų?

Visada galite parašyti man el.paštu ir aš tikrai atsakysiu į visus klausimus. Kadangi jų gali būti nemažai, tai paprašysiu kantrybės.

3. O jeigu man mokymai nepatiks?

Jeigu kelių dienų bėgyje suprasite, kad mokymai ne jums, ar jie nepatinka, neaiškūs, ar jūs tiesiog viską žinote - gražinsiu visus pinigus. Tik nelaukite ilgai, nusipirkę mokymus pažiūrėkite bent kelias pamokas savaitės bėgyje, kad įsitikintumėte jog mokymai jums.

4. Ar galima gauti sąskaitą-faktūrą?

Taip. Padarę įmoką tiesiog parašykite el.paštu golcas@gmail.com, nurodykite rekvizitus ir aš jums atsiųsiu sąskaitą. Jeigu sąskaitos reikia prieš apmokėjimą, procedūra tokia pati. Nesu PVM mokėtojas.