Google Analytics 4 (GA4)

Išmokite gauti naudingas įžvalgas apie savo svetainę. 

  • Kaip veikia GA4 ir kaip įdiegti GA4 savo svetainėje?
  • Kaip naudotis standartinėmis ataskaitomis?
  • Kaip kurti tinkintas ataskaitas?
  • Kuo segmentavimas svarbus įžvalgoms?
9+ išsamios video pamokos

Kadangi GA4 yra nauji mokymai, o produktas juolat tobulinamas tai ir aš visada pridedu papildimų video. Šiuo metu yra 9 video (apie 2.5 val) ir jų tik daugės. 

Mokytis galite iš bet kur

Viskas prieinama internetu, niekur važiuoti ar eiti nereikia. Tad galėsite mokytis tiek iš darbo, tiek ir iš namų. Viskas padaryta jūsų patogumui.

Nesvarbu, kuriuo paros laiku mėgstate mokytis, video yra prieinami visada, net ir ištisus metus po mokymų. Tad visada galėsite grįžti ir pasižiūrėti nesuprantamą vietą.

VIsada naujausia informacija

Mokymai yra nuolatos atnaujinami tad būsite garantuoti, kad turite aktualiausią informaciją. Be to, atsiras ir naujų video su patarimais, analizėm ir pan. Taip jūs dar greičiau išmoksite ir tobulėsite.

Kam tinka šie mokymai?

Esate įmonės darbuotojas(-a)

Jei jūsų darbas įmonėje susijęs su svetaine ar jos reklama, bei optimizavimu. Jūs privalote žinoti iš kur ateina srautas ir ar jis atneša naudos jūsų verslui. Žinoti pagrindinius rodiklius, ataskaitas, matuoti kampanijų efektyvumą ir mažiausia, ką turi žinoti šiuolaikinis darbuotojas.


Reklamos agentūra

Jūs teikiate internetinės reklamos paslaugas ir norite, kad darbuotojai daugiau žinotų apie rezultatų matavimus. Papildomos žinios padeda geriau parduoti esamas paslaugas. Jūs gausite paruoštą medžiagą ir bus paprasta ir greita apmokyti tiek, naujus, tiek jau esamus darbuotojus.


Tiesiog norite tobulėti (keisti veiklos pobūdį)

Duomenų analitika yra neatsiejama dalis šiandienos internetinio verslo. Ir nesvarbu ar svetainė tiesiogiai generuoja pajamas ar tai tik įmonės informacija. Tinkamai analizuoti duomenis visada bus didelis privalumas. Žinios geriausia investicija, garantuojanti 100% grąžą. Svetainės ir internetas niekur nedings, tad ir šių žinių poreikis išliks visada ir gali jums sukurti konkurencinį pranašumą darbo rinkoje.

Apie mane

Su internetine reklama dirbu jau daugiau nei 10 metų. Per tą laiką teko dirbti visuose kontinentuose, kuriant reklamas daugybei šalių, įvairiomis kalbomis. Per visą šį laiką gavau nemažai patirties, kurią sudėjau į savo pirmas dvi knygas. Ir neseniai pristačiau trečią - "Sėkmingos Google Reklamos Sistema". 

Esu dirbęs ir su mažais biudžetais (300€/mėn.), ir su dideliais (500 tūkst./mėn) ir tai rašau nenorėdamas pasigirti, o tiesiog pasakyti, kad efektyviai reklamai nebūtini dideli biudžetai. O tai ką rasite mokymuose irgi tinka visoms įmonėms ir bet kokiems biudžetams. Esu praktikas ir nemėgstu pilstyti iš tuščio į kiaurą. Viską stengiuosi pateikti paprastai ir suprantamai. Mano tikslas išmokyti jūs tvarkytis su reklama patiems. Ir aš esu užtikrintas 100%, kad šie mokymai tą gali.

Keletas atsiliepimų

Rokas Golcas ne kartą dirbo su mano įmonių biudžetais ir visais atvejais jo įžvalgos, strateginiai veiksmai ir taktikos padėjo pasiekti užsibrėžtus tikslus. 

Rokas Medonis

CEO, CarVertical.com

Džiaugiuosi sprendimu sudalyvauti šiuose AdWords mokymuose. Pirmiausia, tai sutaupytas laikas, nes informacija pateikta koncentruotai, aiškiai pateikta esmė. Antras svarbus dalykas – lektorius. Rokas kalba greitai, glaustai, pateikia daug pavyzdžių. Be to, jo puikus humoro jausmas palaiko gerą atmosferą. Dovanota knyga – tikras lobis man, nes ji bus pagalbininkas dirbant su AdWords.

Daiva Zgrabskė

Founder, MyFeltBoots.com

Efektyvios Adwords kampanijos - tai ne tik algoritmai. Rokas pasižymi giliu žmogaus elgsenos, rinkodaros, tarptautinių rinkų suvokimu. Platus Roko požiūris ir tikslus techninių detalių išpildymas suteikė mūsų įmonei apskaičiuotą strateginę kryptį ir pranašumą.

Monika Dinsmonė

CEO, Monicare.com

Ką sužinosite mokymu metu?

1

Kas yra GA4?

Naujausia Google Analytics versija labai stipriai skiriasi nuo Universal Analytics. Mes aptarsime pagrindinius skirtumus, bei tuo pačiu pliusus ir minusus naujos versijos.

2

Kaip įdiegti GA4?

Nors naujos versijos diegimas yra panašus, yra keletas smulkmenų, kurias turėtumėte žinoti. Išsamiai paaiškinsiu, kaip įdiegti GA4 kodą jūsų svetainėje. Taip pat pereisime pagrindius nustatymus, kuriuos turėtumėte žinoti.

3

Kaip veikia GA4 informacijos rinkimo modelis?

Kadangi GA4 remiasi mobilių aplikacijų matavimu, viskas sukasi aplink įvykius. Netgi puslapio peržiūra vadinama įvykiu. Tai gali būti painu jei lyginsite su sena versija. Sąvokos panašios, bet skiriasi tai kas matuojama ir kaip matuojama.

4

Standartinės metrikos ir ataskaitos

Pagrindai, kuriuos būtina žinoti. Svarbu, kad užėję į bet kurią paskyrą rastumėte pagrindines ataskaitas, galėtumėte jomis naudotis ir taip pat suprastumėte pagrindines metrikas. 

5

GA4 sujungimas su Google Reklama

Abiejų paskyrų sujungimas yra abipusiai naudingas, nes atsiranda informacijos dalinimasis. Pavyzdžiui, analytics paskyroje galite kurti remarketingo auditorijas, kurias panaudosite Google Reklamos paskyroje.

6

GA4 sujungimas su Paieškos Konsole

Ties kas užsiima SEO žino, kad Paieškos konsolė yra vienas iš pagrindinių įrankių. Tad abi paskyros turi būti sujungtos, kad praturtintumėte GA4 esančius duomenis.

7

Tinkintos ataskaitos (custom reports)

Pagrindinės įžvalgos atsiranda, kai pradedate kurti savo tinkintas (custom) ataskaitas. Tai metas, kai jūs pradeda suprasti ko reikiair pradeda išnaudoti pilną GA4 potencialą. Standartinės ataskaitoje naujoje versijos yra gan prastos. Jos parodo tik minimalią informaciją.

8

GA 4 segmentai

Agreguota informacija yra nieko verta,  nes joje sunku pastebėti vertingas įžvalgas. Segmentai padeda giliau analizuoti jūsų auditoriją. Segmentų kūrimas turi savų iššūkių, tad jei norite išvengti dažniausiai pasitaikančių klaidų, turite gerai išmanyti segmentų kūrimą.

9

Kas yra KPI ir kaip juos naudoti?

Sėkmingas optimizavimas remiasi į teisingai iškeltus tikslus ir KPI. Jei nežinote kas tai yra, tai bus sunku optimizuoti svetainę. O jei žinote, tai niekada ne pro šalį pasitikrinti savo žinias ir dar geriau suprasti teisingą tikslų nustatymą.

Pinigų Grąžinimo
garantija
100% pinigų gražinimas

Jei dėl bet kokios priežasties liksite nepatenkinti mokymais ar suprasite, kad neturite pakankamai laiko viską išmokti, aš jums grąžinsiu visus sumokėtus pinigus.  Tik nelaukite ilgai, nusipirkę mokymus pažiūrėkite bent kelias pamokas savaitės bėgyje, kad įsitikintumėte jog mokymai jums.

savarankiški

Mėgstantiems viską mokytis savarankiškai

99

  • Mokymai vyksta savarankiškai
  • Prieiga galioja metus*

populiarūs

VIP

Norintiems išskirtinio dėmesio

299

  • Mokymai vyksta savarankiškai
  • Prieiga išlieka neribotą laiką
  • ASMENINĖ 2 valandų konsultacija.

D.U.K.

Ar mokymai vyksta tik internetu?

Taip, yra paruošta nemažai video pamokų. Turinys, bei įgautos žinios niekuo nesiskiria, nuo tų kurias gautumėte gyvo seminaro metu. Be to, jūs visada turėsite prieigą prie medžiagos.

Kiek galioja prieiga prie mokymų?

Jei perkate "Savarankiškus" mokymus, tai prieiga galioje vienus kalendorinius metus. Jei mokymus pirksite metų pabaigoje (lapkritį-gruodį), tai galiojimas bus pratęstas. Perkant "VIP" mokymus, prieiga išlieka visam laikui, tik tiek, kad po tam tikro laiko (kalendorinių metų) mokymai nėra atnaujinami.

Ką daryti jei mokymų metu iškils klausimų?

Visada galite man parašyti el.laišką. Tik paprašysiu kantrybės, nes laiškų gaunu nemažai ir ne visada atsakysiu greitai. Bet visda laiškus atrašau. taip pat man galima rasti ir Facebook'e, ten taip pat atrašau į žinutes.

O jeigu man mokymai nepatiks?

Jeigu kelių dienų bėgyje suprasite, kad mokymai ne jums, ar jie nepatinka, neaiškūs, ar jūs tiesiog viską žinote - gražinsiu visus pinigus. Tik nelaukite ilgai, nusipirkę mokymus pažiūrėkite bent kelias pamokas savaitės bėgyje, kad įsitikintumėte jog mokymai jums.

Ar galima gauti sąskaitą-faktūrą?

Taip. Padarę įmoką tiesiog parašykite el.paštu rokas@golcas.lt, nurodykite rekvizitus ir aš jums atsiųsiu sąskaitą. Jeigu sąskaitos reikia prieš apmokėjimą, procedūra tokia pati. Nesu PVM mokėtojas.