Google AdWords Mokymai Internetu

Išmokite kurti ir administruoti kampanijas neįšeidami iš namų

Adwords-mokymai-internetu

7 val. video įrašų

Aš pats dažnai būnu konferencijose ir seminaruose ir man didžiausias jų minusas, kad ne visą medžiagą spėju įsisavinti. Be to, neretai grįžus namo ir pačiam bandant viską dėliotis iškyla klausimų, o paklausti jau nėra ko, nes seminaras baigėsi.

Tad kurdamas savo seminarus nusprendžiau visą medžiagą padaryti prieinamą ne tik mokymų metu, bet ir po jų. Jei kils klausimų ar bus neaišku kaip daryti, jūs visada galėsite peržiūrėti atitinkamą video.

Visas kursas tik 89€ + knyga + AdWords 45€* kuponas

5-zvaigzdes

Buvau Pas Roką google awards seminare, viskas labai aišku, išsamu, su pavyzdžiais. Jautėsi, kad pakliuvau pas “profą”. Jei kas ruošiasi eitį į panašų seminarą, rinkčiausi patikrintą variantą – Roką Golcą.

Brigita
4-zvaigzdes

Noriu padėkoti Rokui už puikų seminarą ir gautas žinias. Šioje srityje buvau visai “žalia”, todėl pirminis tikslas buvo sužinoti kas tai yra ir kaip veikia. Genialumas slypi paprastume:) Informacija kaip pradininkams išdėstyta suprantamai, man patiko daromos analizės, tai leido geriau suprasti šios srities subtilybes. Informacija pateikiama paprastai ir nuoširdžiai. Ačiū už knygą, kuri tikiuosi leis toliau tobulėti šioje srityje.

Agnė
5-zvaigzdes

Seminaras pateisino visus lūkesčius: gavau teorijos su pateiktais pavyzdžiais, praktinių užduočių, seminaro vedėjas sunkiai suprantamą dalyką pateikė aiškiai, įdomiai ir suprantamai. Seminaras vyko mažoje grupėje, todėl buvo tinkamai įvertintos mano žinios, ar tikrai teisingai suprantu pagrindinius principus, ar teisingai juos taikau praktikoje.

Indrė
5-zvaigzdes

Aiškiai, suprantamai, su daugybe praktinių pavyzdžių ir įžvalgų iš asmeninės pranešėjo praktikos.
Puiki investicija kiekvienam, norinčiam maksimaliai greitai pradėti naudoti AdWords įrankį sistemingai ir rezultatyviai.

Darius
5-zvaigzdes

Nebuvau naujokas Adwords’e, tačiau per paskaitas sužinojau daug naujų galimybių, kas ženkliai prisidėjo prie lankytojų srauto didėjimo bei pardavimų augimo.
Puikūs 4 dalių seminarai!! Rekomenduoju!!

Tadas
5-zvaigzdes

Džiaugiuosi sprendimu sudalyvauti šiuose AdWords mokymuose. Pirmiausia, tai sutaupytas laikas, nes informacija pateikta koncentruotai, aiškiai pateikta esmė. Antras svarbus dalykas – lektorius. Rokas kalba greitai, glaustai, pateikia daug pavyzdžių. Be to, jo puikus humoro jausmas palaiko gerą atmosferą. Dovanota knyga – tikras lobis man, nes ji bus pagalbininkas dirbant su AdWords.

Daiva

Mokinkitės būdami bet kurioje vietoje

Didžiausias mokymų internetu privalumas yra tas, kad Jūs mokotės tada, kada Jums patogu. Jums nereikia niekur važiuoti, gaišti savo brangų laiką.

Jūs galite įsitaisyti patogiai savo fotelyje ir visą dėmesį sutelkti į video.

struktura-pixas

Užduodami ir tikrinami namų darbai

Kampaniju struktura

Žinau, kad namų darbų niekas nemėgdavo mokykloje, tarp jų ir aš. Bet be jų sunku pamatyti, kurioje vietoje kyla klausimų ar neaiškumų.

Mokymu metu bus keletas namų darbų, kurie padės man įvertinti Jūsų spragas. Taip Jūs greičiau išmoksite ir efektyviau pritaikysite savo žinias.

Testas žinioms patikrinti

Kiekvieną kartą kai ką nors išmokstu, man ne tik įdomu naujas žinias kuo greičiau pritaikyti, bet ir sužinoti ar gerai įsisavinau naują medžiagą.

Sukūriau nedidelį testą, kuris leis Jums sužinoti ar atidžiai stebėjote visus video, ar gerai supratote dėstomus dalykus.

Testas nebus vertinamas, tad bijoti tikrai neverta. Jis skirtas paties įsivertinti savo žinias, pastebėti silpnąsias vietas. Atsiradus klausimams visada galite klausti manęs.

Testai-pixas

Visas kursas tik 89€ + knyga + AdWords 45€* kuponas

Ką žinosite po mokymų?

Kampanijų struktūra

Sužinokite kokią struktūra naudoju dirbdamas su pasaulinėmis kampanijomis ir 100 000€ mėnesiniu biudžetu.

Raktinių žodžių parinkimas

Kaip teisingai pasirinkti atitiktis, kad sumažintumėte savo išlaidas ir padidintumėte pajamas.

Skelbimų kūrimas

Kaip iš kelbimų išspausti maksimumą. Srategijos, padėsiančios pritraukti daugiau paspaudimų.

Nukreipimo puslapis

Kur reikia nukreipti vartotoją, kad jo apsipirkimo tikimybė padidėtų. Priešingu atveju veltui išleidžiate pinigus.

Kampanijų optimizavimas

Kaip iš kampanijų išgauti daugiau naudos? Kokios optimizavimos strategijos gali būti ir kaip jūs galite jas išnaudoti?

Vaizdinės reklamos tinklas

Šio tipo reklamos dažniau naudojamos brandingui (prekės ženklo sklaida), bet gali būti efektyvios ir kitiems tikslams. Sužinosite kaip nemokamai susikurti banerius.

Pakartotinė rinkodara

98% vartotojų nieko neperka pirmo vizito metu. Susigrąžinkite likusius pakartotinės rinkodaros pagalba.

Ir nepamirškim dovanų

Knyga “AdWords Reklama: sėkmingos pradžios gidas”

45€* AdWords kuponas naujai paskyrai

Kupono taisyklės

2val. asmeninė konsultacija. Perkant VIP mokymus.

Visas kursas tik 89€ + knyga + AdWords 45€* kuponas

Atsakymai į jūsų klausimus

Mokymai skirti tiems kas nori išmokti tvarkytis su kampanijomis patys. Tai reiškia jūs pasiruošę skirti laiko ne tik mokymams, bet ir vėliau nepamiršti savo paskyros.

Naudos taip pat turės ir tie, kurie nori samdyti agentūra, bet nežino kokių klausimų klausti ar ko reikalauti.

Taip, klausimus užduoti galite, bet dėl didelio kiekio prašau kantrybės:). Visada visiems atsakau, tik prioritetas bus teikiamas VIP nariams.

Ne. Norint gauti sertifikatą, turite laikyti specialų Google testą. Po mano mokymų, jūs turėsite ne teorines žinias ar sertifikatą, o praktines žinias, kurias iškarto galėsite panaudoti.

Atsiskaitymas vykstas per Mokėjimai.lt (Paysera) sistemą.

Jei reikia sąskaitos-faktūros parašykite man paštu po apmokėjimo. Jei reikia išankstinės, tada susisiekite prieš pirkdami mokymus.

Jei per savaitę matysite, kad tai ne jums, gražinsiu pinigus. Bet norėsiu išgirsti aiškią priežastį:).

AdWords kuponui galioja Google taisyklės. Trumpai tariant reikia išleisti 15€, kad aktyvuotųsi dovanoti 45€.

Kas aš?

Mokymus veda

Rokas Golcas

Jau 8 metus dirbu su įvairiais internetiniais projektais, padedu juos tobulinti ir pritraukti srautą. Esu sertifikuotas Google AdWords ir Analytics profesionalas, knygos “AdWords Reklama: Sėkmingos Pradžios Gidas” autorius. Per visą laiką dirbau su daugiau nei 100 klientų iš įvairių pasaulio šalių. Administravau paskyras, kuriose vienu metu aktyvuota apie 30 000 raktinių žodžių, o biudžetas siekia 100 000€ per mėnesį.

Visą patirtį sudėjau į šiuos mokymus. Viskas paremta mano paties išbandytomis strategijomis, tad tai tikrai veikia. Mokymai nepadės jums išlaikyti Google egzaminus, bet padės tinkamai ir efektyviai susikurti ir vėliau administruoti savo AdWords paskyras.

google adwords qualified individual
google analytics qualified individual
internetinio marketingo sertifikuotas profesionalas
web analitikos sertifikuotas magistras

Savarankiški

Knyga “AdWords Reklama: sėkmingos pradžios gidas”

45€ AdWords kuponas naujai paskyrai

Mokymasis vyksta savarankiškai

Prieiga išieka 6 mėnesius

VIP

Knyga “AdWords Reklama: sėkmingos pradžios gidas”

45€ AdWords kuponas naujais paskyrai

Mokymasis vyksta savarankiškai

Prieiga išieka 12 mėnesių

Tikrinami namų darbai

Privati 2val. lektoriaus konsultacija